Липографтинг

Пересадка жирової тканини протягом останнього десятиліття стала одним з найпотужніших і найважливіших напрямків реконструктивної хірургії.

Як проводиться?

Суть цього методу полягає в тому, що за допомогою ліпосакції набирають жирову тканину із ділянок, де її, як правило, надлишок (передня черевна стінка, зовнішня та внутрішня поверхня стегон), а після спеціальної обробки та видалення зайвої рідини за допомогою шприца жир вводиться в ті ділянки тіла, де є дефіцит м’якої тканини. Біологічний ефект такої маніпуляції полягає не тільки в збільшенні об’єму за рахунок пересадки жирових клітин, але і в значному поліпшенні якості тканини. Це відбувається за рахунок активації стовбурових клітин, що у великій кількості знаходяться в жирових скупченнях під шкірою. Ці клітини особливі тим, що можуть перетворюватись в будь-яку клітину, якої потребує організм у конкретному місці. Таким чином відбувається ще й відновлення тканин, їх регенерація.

Коли проводиться?

За допомогою цього методу коригуються невеликі дефекти після органозберігаючих операцій, після променевої терапії, але найбільше ліпографтинг використовується саме для корекції тканин після реконструктивних операцій, для поліпшення та «потовщення» м’яких тканин над імплантами. Ця процедура є доволі технічно простою, малотравматичною та абсолютно безпечною з точки зору онкологічних результатів. Але вона потребує дуже ретельного технічного виконання та досвіду хірурга.

Запись на прием

Для продолжения введите защитный код и подтвердите отправку.
* – обязательные для заполнения поля