Лапароскопічна хірургія при раку стравоходу

Рак стравоходу на початковій стадії лікують за допомогою ендоскопічної резекції – малоінвазивної процедури, під час якої видаляють лише слизову оболонку стравоходу. Ця операція є досить складною, але сучасна апаратура дозволяє її успішно проводити.
pischevod

На жаль, не часто в нашій країні люди вчасно проходять скринінг, який допоміг би виявити хворобу на ранньому етапі. І тому здебільшого для стадій Т2-Т3 необхідне хірургічне лікування. У такій ситуації повністю видаляють стравохід, замінюючи його штучною вставкою, яку «викроюють» з товстої кишки або зі шлунка, або тонкої кишки, залежно від анатомічних особливостей пацієнта.

Складність у тому, що стравохід розташовується у трьох анатомічних зонах (шия, грудна клітка, живіт), операція також проходить у цих зонах. «Відкрита» хірургія призводила до травм, що супроводжувалися величезною кількістю ускладнень. Люди гинули не від раку, а внаслідок таких травматичних операцій.

Лапароскопічна хірургія відкрила нові перспективи для хворих на рак стравоходу. Операції проводяться малоінвазивно: виконуються проколи в грудній та черевній порожнині та невеликий розріз на шиї.

У LISOD виконують унікальні хірургічні втручання при раку стравоходу, минаючи етап торакоскопії (не роблячи проколів у грудній клітці).

Можливості оптичних систем та високий клас хірурга дозволили з живота «зазирнути» в грудну клітку. Вперше в Україні та на всьому пострадянському просторі було проведено операцію з одномоментного видалення та реконструкції стравоходу. Сьогодні такі втручання доступні для наших пацієнтів. На шляху до одужання хворі позбавлені страждань, болю та важких ускладнень.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення