ПРОВІДНІ ЛІКАРІ LISOD
У лікарні на постійній основі працюють ізраїльські фахівці - клінічні онкологи, які мають величезний досвід, популярність і авторитет у світі. Навіть з огляду на високий рівень країн старої Європи і США, ізраїльська медицина завжди займала і продовжує займати передові позиції.
В одній команді з ізраїльськими онкологами трудяться українські лікарі - найвищої кваліфікації хірурги, хіміотерапевти, радіотерапевти. Всі вони пройшли стажування в провідних клініках Ізраїлю, Західної Європи, США, Японії. Пацієнтам надають допомогу психологи і фахівці з фізичної реабілітації, лікарі-терапевти.
КОНСУЛЬТАЦІЙНА РАДА LISOD


Голова консультаційної ради LISOD.
Керівник онкологічного відділення Медичного центру ім. Сураскі (Лікарня Іхілов, Тель-Авів, Ізраїль). Голова Національної ради з питань профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань (Ізраїль). Завдяки надзвичайно успішним результатам у лікуванні пацієнтів увійшов до списку найкращих лікарів Ізраїлю (2021 р.).


Керівник відділу променевої онкології університетської лікарні (Гренобль, Франція). «Батько» комбінованої гормональної терапії і сучасної променевої терапії раку передміхурової залози.


Керівник відділення радіаційної онкології і мамологічного відділення університетської лікарні Анрі Мондора (Кретей, Франція).


Ізраїльський вчений-біохімік, лауреат Державної премії Ізраїлю (2017) та премії «ЕМЕТ»


Президент Європейської організації по боротьбі з раком (ECCO) з 2018 року, Президент Європейського товариства радіотерапії та онкології (ESTRO) в 2014 -2016 рр.


Професор медичної онкології, керівник Експертного центру раку молочної залози INSERM U938
ВІДДІЛЕННЯ КЛІНІЧНОЇ ОНКОЛОГІЇ
LISOD, ЧЕРНІВЦІ


Володіє основними методиками анестезіологічних посібників із використанням в/в і інгаляційних анестетиків: забезпечення всіх видів венозних доступів за допомогою ультросонографіі, включаючи імплантацію системи Рort-a-cath; терапія болю (консервативні та інвазивні методики, включаючи імплантацію інтратекальної системи Рort-a-cath); інтенсивна терапія невідкладних станів в онкології (синдром гострого лізису пухлини, сепсис, ТЕЛА та ін.); активне застосування концепції «fast-track surgery».
ВІДДІЛЕННЯ ОНКОГЕМАТОЛОГІЇ


Досвідчений онколог та лікар-терапевт. Спеціалізувалася з сімейної медицини і терапії в Національній медичній академії ім. Шупика.
ХІРУРГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ




Освіта
2021 — закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
2024 — НУОЗУ ім. П.Л. Шупика, кафедра хірургії та судинної хірургії.
З 2022 року — аспірант кафедри громадського здоров’я Ужгородського національного університету.
Підвищення кваліфікації
2019 — стажування із загальної хірургії (Польща, Szpital im. św. Jana Pawła II).
2022 — стажування у Національному інституті раку у відділенні гепатобіліарної хірургії.
2024 — курс спеціалізації із загальної та реконструктивної хірургії (Valikhnovsky academy).
2024 — спеціалізація з УЗ діагностики (НУОЗУ ім. П.Л. Шупика).
Досвід роботи
Працював у Чернігівському медичному центрі сучасної онкології, Бучанській міській лікарні, КМКЛ №8, Чернігівській обласній лікарні, Кременчуцькій міській лікарні, КМКЛ №4.
Спеціалізація
Загальна хірургія, мініінвазивна хірургія, онкохірургія, оперативна гінекологія та онкогінекологія, естетична медицина та хірургія, УЗ діагностика.
Перелік методик лікування, які застосовує лікар
- Загальнохірургічні оперативні втручання
- Операції в онкологічній, гінекологічній та онкогінекологічній практиці, зокрема із використанням мініінвазивних методик
- Пластично-реконструктивні операції
- Баріатрична хірургія (хірургія схуднення та лікування метаболічних порушень)
- УЗ діагностика
- Автор методичних рекомендацій застосування біозварювальних методик в оперативній гінекології
ДІАГНОСТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ


Закінчив медичний факультет Національного університету ім. О.О.Богомольця. Пройшов інтернатуру в Національній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика за спеціальністю «Радіологія». Працював лікарем-рентгенологом відділення комп'ютерної томографії в Інституті ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України.




Кар’єра
2022-2024 — лікар-ендоскопіст відділення ендоскопічної діагностики КНП КМКЛ N8.
2017-2022 — лікар-ендоскопіст поліклінічного відділення ТОВ “ВІЖН ПАРТНЕР”.
2010-2017 — лікар-ендоскопіст відділення діагностики НДСЛ “Охматдит”.
2008-2009 — лікар-ендоскопіст ендоскопічного відділення Кіровоградської обласної лікарні.
2002-2008 — лікар-хірург з надання екстреної хірургічної допомоги хірургічного відділення стаціонару міської лікарні №1 м. Олександрія Кіровоградської області.
Освіта
Закінчив Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я. Горбачевського.
Підвищення кваліфікації
2014 — стажування в “Pomnic-zentrum zdrowia detcka” м. Варшава, Польща
2017 — 1 категорія за спеціальністю “Ендоскопія”
Спеціалізація
Гастроінтестинальна ендоскопія
Володіє методами
- Гастроскопія
- Бронхоскопія
- Колоноскопія
- Поліпектомія
- Лікування та склеротерапія варикозно розширених вен
Членство в професійних організаціях
ESGE (European Society of Gastrointestinal Endoscopy) — Європейське товариство гастроінтестинальної ендоскопії
ГО “Всеукраїнська асоціація ендоскопістів”


Лікар УЗД
Навчалася в Кримському державному медичному університеті та Одеському національному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа». Закінчила інтернатуру за спеціалізацією «Акушерство та гінекологія» в ОНМедУ на базі Херсонської обласної лікарні.
Отримала спеціалізацію з ультразвукової діагностики на кафедрі післядипломної освіти Запорізького медичного університету.
2019-2022 р. — працювала в КНП «Херсонський обласний онкологічний диспансер» ХОР на посаді лікаря ультразвукової діагностики діагностичного відділення.
Проводить ультразвукову діагностику:
- органів черевної порожнини;
- сечовивідної системи;
- органів малого тазу у жінок ТА/ТВ;
- органів малого тазу у чоловіків ТА/ТР;
- органів калитки;
- щитоподібної залози;
- молочних залоз;
- слинних залоз;
- м’яких тканин;
- лімфатичних вузлів.


ВІДДІЛЕННЯ ПАТОМОРФОЛОГІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ


Досвідчений лікар-патоморфолог. Закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця. Стаж роботи за фахом понад 10 років. Володіє сучасними методами морфологічної діагностики пухлин. Автор 16 наукових публікацій. Співавтор патенту на корисну модель в області уропатології. Щорічно бере участь в міжнародних і українських науково-практичних конференціях і семінарах. Спікер навчальних лекцій, які проводяться на базі LISOD. Дійсний член Асоціації патологів України.


ВІДДІЛЕННЯ ПРОМЕНЕВОЇ ТЕРАПІЇ


Пройшла спеціалізацію у відділенні радіотерапії медичного центру Рамбам (Хайфа, Ізраїль) під керівництвом професора Авраама Кутена.


Лікар-променевий терапевт вищої категорії.
Лікар-радіолог вищої категорії.
Кандидат медичних наук. У 2007 році захистила дисертацію на тему «Порівняльна характеристика методів радіомодифікації пухлини при променевому лікуванні хворих на рак слизової оболонки ротової порожнини».
Автор понад 30 наукових публікацій у медичних виданнях.
Доцент кафедри радіології НМАПО ім. П.Л. Шупика.
Закінчила Буковинську державну медичну академію за спеціальністю лікувальна справа.
Пройшла інтернатуру з радіології-променевої терапії в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.
Володіє сучасними методами 3D-конформної променевої терапії, IMRT (променева терапія з модуляцією інтенсивності пучка) з акцентом на захворювання голови і шиї, молочної залози, малого тазу, а також методиками брахітерапії при захворюваннях шкіри, гінекологічної сфери, порожнини рота.
Дійсний член УТРО (Українське товариство радіаційних онкологів), АРУ (Асоціації радіологів України). Щорічно бере участь у професійних конференціях України і Європи, виступає з доповідями, ділиться досвідом із колегами.
Проводить лекції, практичні заняття, семінари для курсантів, інтернів.
Основні напрямки діяльності: дистанційна променева терапія, брахітерапія.


Асистент кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки Національного університету охорони здоров’я.
Працювала завідувачкою радіохірургічного відділення ТОВ «Медичний центр ім. акад. Ю.П. Спіженка»; лікарем із радіонуклідної діагностики відділень радіонуклідної діагностики та відкритих ізотопів Київського міського клінічного онкологічного центру; науковим співробітником відділення ядерної медицини Інституту онкології; лікарем-радіологом радіологічного відділення Київської обласної клінічної лікарні.
Пройшла підготовку в провідних медичних центрах світу: Pediatric radiotherapy, Online European Society for Therapeutic Radiology and Oncology (ESTRO)-school; Falcon Workshop, RANZCR Pediatric Oncology, Online ESTRO-school; observership in the Department of Radiation Oncology at Stanford, CA, USA; 54th Annual Congress of the International Society of Paediatric Oncology (on-line); a clinical observership in hybrid imaging and teranostics at the University hospital Essen at the Department of Nuclear Medicine, Germany.
Пріоритетні методи лікування: радіойодтерапія та подальше спостереження пацієнтів із раком щитоподібної залози; паліативна системна та локальна променева терапія метастазів в кістки у пацієнтів із раком молочної та передміхурової залози; радіохірургія (SBRT, SRS) та конвенційна променева терапія.
Членство в УТФЯМ, EANM, ESHY, ESTRO.
Автор наукових публікацій


Досвід роботи: інженер-радіолог відділення клінічної дозиметрії та комп'ютерного планування Національного інституту раку. З 2007 року — медичний фізик LISOD (блок медичної фізики та комп'ютерного планування променевої терапії).


Закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка. Захистив дисертацію кандидата фізико-математичних наук.
Пройшов підготовку за напрямком медичної фізики в провідних медичних і навчальних центрах Європи та США. Master’s of Advanced Studies in Medical Physics, University of Trieste and International Centre for Theoretical Physics, Італія. Modern Brachytherapy Techniques; ESTRO, Medical University of Gdansk, Польща. Basic Clinical Radiobiology; ESTRO, Brussels, Бельгія. HDR Brachytherapy training; UCLA (Radiotherapy department), Los Angeles, США. Monte Carlo Radiation Transport and Associated Data Needs for Medical Applications; ICTP, Trieste, Італія. Linac Commissioning Course, Humanitas, Milan, Італія. Halcyon Physics course, Queens Hospital, Romford, Велика Британія.
Напрямки діяльності: планування дистанційної променевої терапії та брахітерапії; застосування та перевірка стереотаксичної радіохірургії, SBRT, гіпофракціонування і методів опромінення з синхронізованим диханням (такі як променева терапія з затримкою глибокого вдиху, синхронізація та відстеження), IMRT, VMAT тощо.
Член ESTRO (European Society Radiation Oncology), ABS (American Brachytherapy Society), УАМФ (Українська асоціація медичних фізиків)
ВІДДІЛЕННЯ ХІМІОТЕРАПІЇ


Володіє основними методиками анестезіологічних посібників із використанням в/в і інгаляційних анестетиків: забезпечення всіх видів венозних доступів за допомогою ультросонографіі, включаючи імплантацію системи Рort-a-cath; терапія болю (консервативні та інвазивні методики, включаючи імплантацію інтратекальної системи Рort-a-cath); інтенсивна терапія невідкладних станів в онкології (синдром гострого лізису пухлини, сепсис, ТЕЛА та ін.); активне застосування концепції «fast-track surgery».


Лікар-онколог. Хіміотерапевт.
Закінчив Національний медичний університет ім О.О.Богомольця. Працював у Київському міському клінічному онкологічному центрі, в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології НАН України.
Бере участь у міжнародних і українських професійних наукових конференціях.
Досвід роботи: лікар в відділеннях онкології.
Напрямок діяльності: клінічна онкологія.


Досвід роботи. Пройшла інтернатуру за фахом «Клінічна онкологія» на базі Національної медичної академії ім. П.Л.Шупика. Стажування в Національному інституті раку.
Щорічно бере участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, симпозіумах.
Напрямок діяльності: клінічна онкологія, хіміотерапія.


Спеціалізація з клінічної онкології в Національній медичній академії ім. П.Л.Шупика. Досвід роботи: лікар-онколог в Національному інституті раку. З 2013 року — лікар відділення хіміотерапії LISOD.


Пройшов інтернатуру за фахом «Клінічна онкологія» на базі Запорізької академії післядипломної освіти.
2012—2015 рр. працював у радіологічному відділенні Херсонського онкологічного диспансеру на посаді лікаря-радіолога.
2015—2020 рр. — лікар-хіміотерапевт хіміотерапевтичного відділення Херсонського онкологічного диспансеру.
Бере активну участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, симпозіумах.
Напрямок діяльності: клінічна онкологія, хіміотерапія.


Освіта:
2014 – закінчила Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет» за спеціальністю «Лікувальна справа».
2014–2016 – інтернатура за спеціальністю «Клінічна онкологія».
2014–2016 – здобуття ступеню «магістр» за спеціальністю «Лікувальна справа».
Досвід роботи:
- 2016–2018рр. – лікар-онколог Свалявської ЦРЛ.
- 2018 – вересень 2019 – лікар-онколог хімієтерапевтичного відділення ЗОКОД (зовнішній сумісник).
- 2018 – липень 2020 – асистент кафедри онкології ДВНЗ «УжНУ».
- 2021 – січень 2022 – лікар-онколог відділення онкохімієтерапії ТОВ «МЦ ім. ак. Ю.П. Спіженка»; фахівець відділу клінічних досліджень №2 ТОВ «МЦ ім. ак. Ю.П. Спіженка» за сумісництвом.
- 2022 – червень 2023 – лікар-онколог Медичного центру ТОВ «Асклепіон» (Клініка Мануфактура).
Щорічно бере участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, симпозіумах.
Напрямок діяльності: клінічна онкологія, хімієтерапія.


Освіта:
2011 — закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа».
2013 — закінчила інтернатуру за спеціалізацією «Клінічна онкологія» на базі Кримського державного медичного університету.
Досвід роботи:
2013—2023 — лікар-онколог хімієтерапевтичного відділення КНП «Херсонський обласний онкологічний диспансер» ХОР.
Брала участь у клінічних дослідженнях з онкології як співдослідник.
Активна учасниця всеукраїнських та міжнародних конференцій, симпозіумів.
Напрямки діяльності: клінічна онкологія, хімієтерапія, імунотерапія, таргетна терапія.
ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА РЕАНІМАЦІЇ







Висококваліфікований спеціаліст, лікар анестезіолог вищої категорії.
Досвід роботи: лікар анестезіолог — міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги (Львів), медична клініка «Богдан» (Львів), міська клінічна лікарня №1 (Київ), медична клініка «Борис» (Київ); медичний редактор — газета «Здоров'я України». З 2015 року — лікар анестезіолог LISOD. Компетенція: володіння основними анестезіологічними методиками з використанням в /в та інгаляційних анестетиків, а також всіма видами нейроаксиальної та регіонарної анестезії за допомогою ультрасонографії; забезпечення всіх видів венозних доступів за допомогою ультросонографіі, включаючи імплантацію системи «port-a-cath»; терапія болю (консервативні та інвазивні методики, включаючи імплантацію інтратекальної системи «port-a-cath»); інтенсивна терапія невідкладних станів в онкології (синдром гострого лізису пухлини, сепсис, ТЕЛА та ін.); активне застосування концепції «fast-track surgery».


Досвід роботи: лікар-реаніматолог у відділенні реанімації з ліжками для інтенсивної терапії, у відділенні детоксикації та екстракорпорального гемодіалізу, на станції швидкої допомоги.
Напрями діяльності: ендотрахеальні анестезії, епідуральні анестезії, спинномозкова анестезія, провідникова анестезія верхніх і нижніх кінцівок, катетеризація центральних та периферичних судин, лікування пацієнтів в реанімації багатопрофільних стаціонарів.
КЛІНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ






Закінчила Перший Київський медичний коледж за спеціальністю "Лабораторна діагностика". Працювала у Головному військово-клінічному госпіталі м. Києва. З 2007 працює в LISOD.
Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності “Лабораторна справа (клініка)”.
Працює на гематологічному, імунохімічному, автоматичному біохімічному, електролітному та інших аналізаторах, виконує швидкі тести (вірусний гепатит В, С, ВІЛ1/2, сифіліс, коронавірус та кардіологічні тести), займається забором крові, визначенням групи крові та резусу, готує зразки для відправки в партнерські лабораторії, готує та фарбує мазки крові, цитологічні мазки тощо.
ПСИХОЛОГИ


Досвідчений фахівець із підтримки пацієнтів із онкологічними захворюваннями та їхніх рідних. Допомагає знайти внутрішній баланс, прийняти ситуацію та зберегти силу духу на шляху до одужання.
Навчає онкопацієнтів долати тривогу та страх перед лікуванням, допомагає впоратися зі стресом і емоційним навантаженням.
Спеціалізація
Медична психологія, клінічна психологія.
Підвищення кваліфікації
Регулярно бере участь у навчальних курсах і програмах підвищення кваліфікації з психології та психоонкології. Серед них:
- International Medical Corps, «Клінічне ведення психічних розладів» за програмою mhGAP.
- Israel Trauma Coalition, МВС України, «Оповіщення членів сім’ї, первинні інтервенції у роботі із втратою».
- Київський національний університет ім. Т. Шевченка, «Клінічна психологія».
- Український інститут позитивної психотерапії, «Психосоматика у методі позитивної психотерапії».
- Israel Trauma Coalition, «Перша психологічна допомога, психопрофілактика. ПТСР, ГСР. Кризовий супровід гострої травми».
Напрямки діяльності:
- Психологічне консультування.
- Психосоматична медицина.
- Онкопсихологія.
- Нейропсихологія людини, психогігієна.
- Психолого-психіатричні наслідки перебування людини в надзвичайних умовах, екстремальних ситуаціях.
- Учасник українських та міжнародних конференцій у галузі психічного здоров’я.


Закінчила Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького за спеціальністю «Медичний психолог» та цикл спеціалізації «Клінічний психолог» у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті.
Працювала як практичний психолог, медичний психолог у Центрі у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва.
Підвищення кваліфікації
Постійна учасниця освітніх курсів з підвищення кваліфікації для психологів. Серед них:
- «Арт-терапія як метод надання допомоги при психотравмі» Навчально-науковий центр «Інституту післядипломної освіти та курсової підготовки Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького.
- «Травматичний досвід і ПТСР: інструментарій для психотерапевта» Український католицький університет.
- «Залежність під час війни. Межа терапевтичної стратегії чи «коли зло стає добром» ГО «Українська медична академія».
- «Психосоматика в онкології в арттерапевтичному підході», «Робота з ПТСР в умовах воєнного часу: від болю до відродження» Український державний університет ім. М.Драгоманова, Міжнародна тренінгова компанія «Основа».
- «Психосоматика болю: чому люди переживають одне і те ж захворювання по-різному».
Дійсний член ГО «Асоціація клінічних психологів та психотерапевтів України», ГО «Українська спілка психотерапевтів», ВГО «Всеукраїнська арттерапевтична асоціація».
У професійній діяльності фахівець застосовує такі методики, як арттерапія, лялькотерапія, хібукітерапія, когнітивно-поведінкова терапія, дихальні техніки медитативного спрямування та ін.
ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ


Дієтолог, фахівець з дієтичного і лікувального харчування
Магістр фізичної реабілітації.
Закінчила Міжнародний науково-технічний університет ім. Бугая за спеціальністю психолого-фізична реабілітація.
Стаж роботи — понад 13 років у напрямку лікувального і дієтичного харчування пацієнтів на різних етапах лікування онкологічних захворювань, корекція харчового статусу онкологічних пацієнтів.
Пройшла курси:
• курси дієтотерапії;
• тренінги з нутритивної підтримки пацієнтів з афагіями;
• тренінги з корекції харчового статусу пацієнтів із важкими порушеннями харчування;
• тренінг з нутритивної підтримки пацієнтів, що перебувають на харчуванні в зонд.
• тренінг з харчування пацієнтів із гастростомою і єюностомою.
Напрями діяльності:
• Складання індивідуальних рекомендацій з харчування, а також індивідуального меню з урахуванням діагнозу, стану організму та етапу лікування.
• Складання індивідуальних рекомендацій з харчування в зонд, а також подальший супровід пацієнта для корекції нутритивного статусу.
• Складання індивідуальних рекомендацій з харчування та супровід пацієнтів із гастростомою або єюностомою.
• Складання індивідуальних рекомендацій з харчування та супровід пацієнтів із важкими порушеннями харчування.
• Складання індивідуальних рекомендацій з харчування, а також подальший супровід пацієнтів після резекції шлунка та інших операцій.


Закінчила Міжнародний науково-технічний університет ім. Ю. Бугая за спеціальністю психолого-фізична реабілітація.
Дійсний член Української асоціації фізичної терапії.
Сертифікований фахівець із Комплексної фасціальної протинабрякової терапії (КФПТ).
Стаж роботи понад 7 років у сфері фізичної реабілітації за напрямками: ортопедія, травматологія, онкологія.
Напрямки діяльності:
- Фізична реабілітація після оперативного лікування, хіміотерапії та променевої терапії.
- Відновлення після хірургічних втручань на молочній залозі.
- Проведення процедур КФПТ при лімфедемі верхніх і нижніх кінцівок.
- Реабілітація при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату.
- Кінезіо- і лімфодренажне тейпування.
Учасник професійних міжнародних і українських конференцій, симпозіумів.


Фахівець з фізичної реабілітації.
Закінчила Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського, отримавши дипломи за спеціальністю «Фізична реабілітація», «Психологія».
Пройшла навчання з кінезіотейпування, володіє технікою лімфодренажного масажу тіла після РМЗ, закінчила спеціалізований курс «Рухове відновлення неврологічних хворих», освоїла техніку біомеханічного тейпування.
Учасниця ІІ Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України» та науково-практичної конференції "Онкопластична хірургія молочної залози".
Напрямки діяльності:
- Фізична реабілітація після оперативного лікування, хіміотерапії та променевої терапії.
- Відновлення після хірургічних втручань на молочній залозі.
- Реабілітація при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату.
- Психологічна корекція пацієнток із РМЗ на всіх етапах лікування.


Закінчив Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" за спеціальністю фахівець із фізичної реабілітації.
Напрями діяльності:
- Фізична реабілітація після оперативного лікування, хіміотерапії та променевої терапії.
- Реабілітація при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату.
АСИСТЕНТИ









