Органозберігаюче лікування

Основні принципи органозберігаючого лікування в Центрі сучасної мамології:

  • використання принципів пластичної хірургії - онкопластичною хірургія;
  • застосування технологій, що підвищують радикальність операцій - маркування пухлини, маркування та контроль краю резекції, технологія виявлення «сторожового» лімфовузла.

Органозберігаюче лікування раку молочної залози передбачає проведення онкопластичною операцій, що дозволяють зберегти красу грудей без шкоди для здоров'я.

читати далі

Біопсія сторожового вузла

читати далі

Променева терапія

Променева терапія — ефективний метод лікування раку грудей. Впливаючи на пухлину, випромінювання руйнує генетичну інформацію злоякісних клітин, і ракова пухлина гине.

При раку молочної залози радіотерапія (променева терапія), в основному, застосовується в трьох випадках:

  • з метою профілактики — зменшення ймовірності виникнення рецидиву після видалення пухлини в грудях, а також після видалення лімфовузлів;
  • при проведенні паліативного (симптоматичного) лікування злоякісних новоутворень у випадках ускладнень — кровотеч, виразок;
  • для проведення симптоматичного лікування в разі наявності віддалених метастазів, коли є важкі ускладнення: больовий синдром, здавлювання спинного або головного мозку та ін.
читати далі

Імунотерапія

Імунотерапія – це найсучасніший метод медикаментозного лікування, якій відкрив нову епоху в онкології. За відкриття біохімічних маркерів, на які можна впливати за допомогою імунотерапії, – вони звуться цитотоксичний протеїн-4, асоційований з Т-лімфоцитом (CTLA-4), та ліганд програмованої смерті-1 (PD-L1) – в 2018 році американцю Джеймсу Елісону та японцю Тасуку Хондзьо була вручена Нобелівська премія.

читати далі

Таргетна терапія

У цьому розділі ми представляємо статтю керівника відділення клінічної онкології лікарні LISOD Цві Бернштейна.

Таргетна терапія раку молочної залози

Для спеціального лікування раку молочної залози використовуються стандартні методи лікування злоякісних пухлин: хірургія, променева терапія і хіміотерапія. Всі вони ведуть до загибелі пухлинних клітин, але також чинять несприятливий вплив на здорові тканини організму, що пов'язано з тими чи іншими побічними явищами, іноді досить серйозними. Останнє десятиліття відзначилося безпрецедентним розвитком так званої «таргетной терапії» (від «target» — мета) у всіх розділах медицини, заснованої на принципі цільового впливу на фундаментальні молекулярні механізми, що лежать в основі того чи іншого захворювання.

 
читати далі

Гормональна терапія

Перш ніж говорити про способи гормонального лікування раку молочної залози, слід сказати кілька слів про пухлинну клітину і її зв'язок із жіночими статевими гормонами.

Як відомо, близько 70% злоякісних пухлин молочної залози є тією чи іншою мірою гормонозалежними. Іншими словами, у виникненні і зростанні таких пухлин одну з провідних ролей зіграли жіночі статеві гормони: естроген або прогестерон. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що коли вдасться якимось чином зупинити такий вплив, то зростання пухлини припиниться, і це припущення є правильним.

читати далі

Хіміотерапія

Знищення клітин пухлини у всьому організмі, а не тільки в головному осередку — це завдання хіміотерапії. Рак молочної залози розглядається спочатку як системне захворювання, що має тенденцію до метастазування, тобто розповсюдження відразу по всіх органах і системах. Ймовірність появи метастазів на ранніх етапах невисока. Якщо і відбувається таке, то на рівні одиничних клітин. Виявити їх неможливо, але хіміотерапевтичними засобами можна знищити. Чим менше в організмі пухлинних клітин, тим легше досягти позитивного результату. Саме тому хірургічне та променеве лікування, яке безпосередньо діє на пухлину молочної залози, доповнюється майже завжди хіміотерапією. Це істотно покращує результати і, що головне, сприяє повному одужанню.

читати далі

Хірургічне лікування

Хірургічне лікування в Центрі сучасної мамології проводять відповідно до світових стандартів, заздалегідь плануючи варіант реконструкції молочної залози.

При виборі оптимального методу операції враховується кілька факторів:

  • стадія захворювання, тобто ступінь поширення пухлини по організму;
  • співвідношення розмірів пухлини і молочної залози;
  • бажання і уявлення жінки про оптимальний кінцевий результат.
читати далі

Біопсія сигнального лімфовузла

Пухлина молочної залози може розповсюджуватись організмом через кровоносні та лімфатичні судини. Однією з характерних зон метастазування є регіонарні, тобто пахвинні (аксилярні) лімфовузли. Інформація про наявність або відсутність в них метастазів є дуже важливою для призначення правильного лікування. Щоб отримати цю інформацію достовірно, потрібно брати проби відповідних лімфовузлів і проводити їх гістологічне дослідження.

читати далі

Условия пребывания

Стационарное лечение проходит в палатах, не уступающих по уровню комфорта и сервиса номерам высококлассной гостиницы. Централизованная система вентиляции и кондиционирования с возможностью индивидуального управления позволяет пациентке создавать в палате оптимальный для нее микроклимат. Телевизоры с системами спутникового и кабельного телевидения, Интернет, индивидуальная телефонная связь – непременные атрибуты каждой палаты. Приятный интерьер, кровати с электронным управлением, качественное постельное белье, халаты, туалетные принадлежности создают атмосферу домашнего уюта. К услугам наших пациенток и посетителей всегда свежая пресса, газеты и журналы.

читати далі

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення