Безкоштовна консультація проф. Авраама Кутена! Чекаємо ваших запитань!
Уже в найближчі дні відбудеться запис наступного випуску ефіру LISOD-онлайн. Тож прямо зараз надішліть нам запитання, щоб отримати відповідь.
Тема: «Променева терапія. Як лікуватися під час війни?»
Променева терапія — один із найбільш ефективних методів лікування раку. Його рекомендують практично при будь-якому онкологічному діагнозі та на будь-якій стадії.
Проте з початком війни в Україні не всі пацієнти змогли розпочати або завершити лікування. Виникли паузи в процедурах. Повністю або частково припинили роботу медичні заклади. Відповідно, у пацієнтів виникло чимало запитань:
- Чи можна променеву терапію замінити іншим методом лікування?
- Чи можна пришвидшити лікування?
- Наскільки небезпечно не пройти курс опромінення до кінця?
- Як впливають на ефективність вимушені перерви?
Відповіді на ці та інші запитання, пов’язані із застосуванням променевої терапії, дасть наш спеціальний гість!
Професор Авраам Кутен (Ізраїль) — фахівець світового рівня. Один із провідних науковців та лікарів Ізраїлю. Клінічний онколог та променевий терапевт із багаторічним досвідом успішного лікування пацієнтів. Голова Ізраїльської асоціації боротьби з раком. Голова Ради консультантів Лікарні ізраїльської онкології LISOD. Член виконавчої ради АRОМЕ. Дійсний член багатьох міжнародних онкологічних асоціацій, таких як EORTC, IMA, ISCORT, ASCO, ESMO.
Про LISOD-онлайн
Наш проєкт допомагає людям, у яких діагностували онкологічні захворювання. Гості ефіру розглядають кожне отримане запитання і допомагають розібратися, як потрібно діяти пацієнту.
Зверніть увагу! З огляду на обмежену інформацію, яку отримує лікар в ефірі, такі рекомендації не завжди є остаточними. Детальну тактику лікування для конкретної людини може визначити тільки консиліум лікарів після вивчення всієї медичної документації та огляду пацієнта.
Наголошуємо: самолікування може бути небезпечним для здоров’я!
Хто може взяти участь?
Кожен може надіслати свої запитання професору — і отримати відповідь під час ефіру.
Як взяти участь?
Не потрібно нікуди їхати. Якнайшвидше напишіть нам запитання — і чекайте відповідь на нашій сторінці. Програма буде транслюватися в форматі онлайн.
Не потрібно надсилати фотографії документів. Фахівець їх не отримає. Коротко опишіть ситуацію, вкажіть повний діагноз. І не забудьте написати, що конкретно вас цікавить.
Запитання приймаються протягом кількох днів після публікації анонсу.
Де почути відповідь?
Відповіді експерта у відеоформаті буде розміщено в наших соцмережах протягом двох наступних тижнів (слідкуйте за оновленням інформації на офіційних сторінках LISOD у Facebook та Instagram).
Скільки коштує?
Участь безкоштовна. Не потрібно ні за що платити.
Куди надсилати запитання?
На електронну пошту [email protected] з поміткою «Запитання для LISOD-онлайн» або як коментар чи приватне повідомлення у соцмережах.