ПОЧЕСНІ ГОСТІ

Аарон Чехановер

Ізраїльський біохімік, заслужений професор Техніону – Ізраїльського технологічного інституту (Хайфа, Ізраїль). Лауреат Нобелівської премії з хімії (2004), член академії наук в Ізраїлі, США, Китаї, Україні, Росії; член Папської академії наук у Ватикані.

В 2005 році ввійшов до списку 200 найвидатніших ізраїльтян, посівши 35 місце.

Наукові ідеї та дослідження Аарона Чехановера стали основою для розробки нових методів вивчення і лікування таких хвороб, як рак і астма.

26 червня 2019 року, на запрошення Лікарні ізраїльської онкології LISOD, провів лекцію, присвячену темі революції персоналізованої медицини.

Професор Олександру Блідару

Професор онкології відділення хірургії Медичного та фармакологічного університету «Carol Davila», Бухарест, Румунія.

Керівник відділення хірургічної та гінекологічної онкології Інституту онкології, Бухарест. Президент Румунського товариства онкології і онкохірургії молочної залози. Член коледжу Європейської школи онкології. Співзасновник Товариства хірургічної онкології Румунії. Відвідав LISOD 1-2 квітня 2016 року. Взяв участь у III Міжнародній мамологічній конференції «Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні раку молочної залози».

Агнешка Колачінска

Доцент Військової колегії Медичного університету Лодзі, Польща.

Хірург-консультант онкологічного центру Меморіальної лікарні Коперника. Член сертифікаційної комісії Європейської ради кваліфікації по хірургії грудей (EBSQBS). Член Ради ESSO. Відвідала LISOD 1-2 квітня 2016 року. Взяла участь у III Міжнародній мамологічній конференції «Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні раку молочної залози».

Махді Резаї

Медичний керівник Мамологічного центру Luisenhospital. Дюссельдорф, Німеччина.

Засновник Європейської академії сенологіі, Конференції по раку молочної залози в Дюссельдорфі, Західнонімецького об'єднання маммологических центрів. Експерт європейських професійних асоціацій: ESO, OEGGG. Відвідав LISOD 1-2 квітня 2016 року. Взяв участь у III Міжнародній  мамологічній конференції «Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні раку молочної залози».

Мауріціо Б. Нава

Керівник Школи онкологічної та реконструктивної хірургії (Scuola di oncologia chirurgica riconstruttiva), Мілан, Італія.

Доцент кафедр пластичної хірургії університетів Павії і Генуї, Італія. Член наукового комітету Італійської школи сенологіі. Член ESSO, ASPRS, EUSOMA. Відвідав LISOD 1-2 квітня 2016 року. Взяв участь у III Міжнародній мамологічній конференції «Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні раку молочної залози».

Нава Зигельман-Даніелі

Головний онколог ізраїльської системи охорони здоров'я Маккабі, провідний фахівець у галузі клінічної онкології і гематології. Тель-Авів, Ізраїль.

Відвідала LISOD 1-2 квітня 2016 року. Взяла участь у III Міжнародній мамологічній конференції «Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні раку молочної залози».

Гертьєн ван Тіенховен

Радіаційний онколог Академічного університетського медичного центру Амстердама, Голландія.

Доцент університету Амстердама. Відвідав LISOD 1-2 квітня 2016 року. Взяв участь у III Міжнародній мамологічній конференції «Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні раку молочної залози».

Ярослав Крупа

Хірург-консультант, керівник Мамологічного центру університетської клініки Лестера, Великобританія.

Член європейських і світових професійних асоціацій: ABS, BASO, ESSO, EUSOMA. Відвідав LISOD 1-2 квітня 2016 року. Взяв участь у III Міжнародній  мамологічній конференції «Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні раку молочної залози».

Ріккардо Аудісіо

Президент Європейського товариства хірургічної онкології (ESSO). Президент Британського товариства хірургічної онкології (BASO).

Консультант і почесний професор університету в Ліверпулі, Великобританія. Член європейських і світових професійних асоціацій: ESSO, SSO, ASGBI, ESMO, ASCRS, SIOG і EUSOMA. Відвідав LISOD 1-2 квітня 2016 року. Взяв участь в III Міжнародній  мамологічній конференції «Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні раку молочної залози».

Професор Ідо Вольф

Керівник відділу онкології медичного центру в Тель-Авіві (Тель-Авів, Ізраїль).

Відвідав LISOD 30 жовтня 2015року. Взяв участь у мультидисциплінарній онкологічній конференції, присвяченій лікуванню раку голови і шиї і раку передміхурової залози. Виступив з доповіддю «Таргетная терапія та імунотерапія в лікуванні раку — сучасний рівень розвитку в 2015 році і майбутні напрямки».

Професор Мішель Болла

Керівник відділу променевої онкології університетської лікарні (Гренобль, Франція).

Відвідав LISOD 30 жовтня 2015 року. Взяв участь у мультидисциплінарній онкологічній конференції, присвяченій лікуванню раку голови і шиї і раку передміхурової залози. Виступив з доповідями: «Поєднання променевої та антиандрогенної терапії при агресивному раку передміхурової залози», «Ад'ювантна, salvage-променева та антиандрогенна терапія при агресивному раку передміхурової залози».

Професор Вінсент Грегуар

Керівник відділу променевої онкології Католицького університету Лувен-ла-Нев (Брюссель, Бельгія).

Відвідав LISOD 30 жовтня 2015 року. Взяв участь у мультидисциплінарній онкологічній конференції, присвяченій лікуванню раку голови і шиї і раку передміхурової залози. Виступив з доповідями: «Мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів з раком голови і шиї в 2015 році», «Променева терапія в лікуванні раку голови і шиї: узгоджена, цілеспрямована і адаптивна, 2015 рік».

Доктор Йозев Ярден

Голова Науково-технічного комітету Ізраїльської асоціації по боротьбі з раком (ICA). Відділ молекулярної клітинної біології, Інститут Вейцмана, Реховот, Ізраїль. Відвідав LISOD 24 квітня 2015. Взяв участь у 2-й Українській Мамологічного конференції «Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити ». Виступив з доповіддю «Рак молочної залози - минуле сьогодення і майбутнє».

Професор Карлос Перез

Почесний професор Університету ім. Вашинтона в Сент-Луїсі (США), лідер сучасної онкології, один з керівників Американського товариства радіотерапії (ASTRO). Наставник нинішнього покоління онкологів у всьому світі. Відвідав LISOD в березні 2007 року. Виступив на церемонії відкриття клініки, підкреслив величезне значення відкриття онкологічної лікарні західного зразка на пострадянському просторі.

Філіп Пуртманс

Президент Європейського товариства променевої терапії та онкології, лікар зі світовим ім'ям. Взяв участь у конференції «онкопластичною хірургія раку молочної залози», що проходила в 17-18 квітня 2014года в Києві. В рамках професійного візиту в Україну відвідав LISOD в квітні 2014 року. Філіп Пуртманс зазначив найвищий клас лікарів клініки, самий передовий підхід до лікування раку.

Професор Жауме Масія

Керівник відділення пластичної хірургії лікарні де-ла-Санта Creu я Sant Pau і лікарні дель Мар, Іспанія. Професор пластичної хірургії хірургічного відділення медичної школи університету Аутунома. Керівник відділення мікрохірургії та реконструкції молочної залози клініки Планас. Президент SECPRE. Президент GERMA. Член Іспанського освітнього комітету з пластичної хірургії. Відвідав LISOD 24 квітня 2015. Взяв участь у 2-й Українській Мамологічного конференції «Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити ». Виступив з доповідями: «Відстрочена реконструкція - світові тенденції. Технічні та онкологічні аспекти »,« Хірургічна профілактика та лікування лімфостазу. Що робити для досягнення хороших результатів »,« Ускладнення в реконструктивної хірургії. Профілактика і лікування »,« Реконструкція молочної залози за методикою TBAR (анатомо-функціональне відновлення органу) - пересадка комплексу жирової і лімфоїдної тканини »,« Хірургічне лікування лімфедеми »,« Реконструкція молочної залози SGAP-клаптем ».

Професор Роберт Леонард

Медичний онколог. Професор Імперського коледжу з вивчення раку, Великобританія. Раніше професор медичної онкології школи Суонсі і директор Південно-Західного інституту раку в Уельсі. Медичний директор центрів онкологічної допомоги Maggies. Відвідав LISOD 24 квітня 2015. Взяв участь у 2-й Українській Мамологічного конференції «Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити ». Виступив з доповідями: «Молекулярний профіль пухлини та індивідуальний підхід у виборі лікування РМЗ», «Трустузумаб емтанзін - прорив у лікуванні HER2 / Neu позитивного метастатичного раку молочної залози».

Доктор Жан Фархаді

Керівник відділення пластичної та реконструктивної хірургії лікарні Guy's and St. Thomas 'Hospital в Лондоні, Великобританія. Лектор факультету медицини Базельського університету в Швейцарії. Засновник фонду BRA. Відвідав LISOD 24 квітня 2015. Взяв участь у 2-й Українській мамологічній конференції «Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити». Виступив із доповідями: «Хто, де і як повинен лікувати рак молочної залози — що таке справжній Мамологічний центр», «Одномоментна реконструкція та радіотерапія — що і коли потрібно робити. Вибір терміну реконструкції в залежності від терміну радіотерапії ».

Доктор Девід Морган

Радіаційний онколог, почесний консультант лікарні Онколог Шервудський ліс Лікарні NHS Trust Foundation. Член товариств ASTRO, Estro БИР, британський грудей Group, Великобританія. Відвідав LISOD 24 квітня 2015. Взяв участь у 2-й Українській Мамологічного конференції «Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити ». Виступив з доповідями: «Кому, коли і що робити з аксиллярного лимфоузлами», «Сучасні тенденції радіотерапії молочної залози».

Професор Крістоф Андре

Професор лікарні Sana Kliniken в Дюссельдорфі, Німеччина. Керівник клініки пластичної та естетичної хірургії. Голова міжнародного симпозіуму по молочній залозі в Дюссельдорфі. Відвідав LISOD 24 квітня 2015. Взяв участь у 2-й Українській Мамологічного конференції «Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити ». Виступив з доповідями: «Корекція деформацій молочної залози після секторальних резекцій з використанням DIEP-клаптя», «Одномоментна реконструкція аутологічними тканинами. Історія і сучасність ».

Доктор Дмитро Унукович

Вчений, постдокторант Каролінського інституту: департамент молекулярної медицини та хірургії, департамент онкології та патології. Член міжнародного Товариства хірургії грудей. Каролінський університетський госпіталь, Стокгольм, Швеція. Відвідав LISOD 24 квітня 2015. Взяв участь у 2-й Українській Мамологічного конференції «Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити ». Виступив з доповідями: «Профілактичні мастектомії - онкологічні та технічні аспекти», «Якість життя пацієнта - принципи та інструменти оцінки, важливість для хірурга».

Професор Гад Ренерт

Директор NICCC - Національного ізраїльського центру з контролю і спостереження за онкологічними захворюваннями. Керівник департаменту громадської медицини та епідеміології медичного центру Кармель. Професор медичного факультету Техніона (Ізраїльський технологічний інститут, Хайфа). Відвідав LISOD 24 квітня 2015. Взяв участь у 2-й Українській Мамологічного конференції «Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити ». Виступив з доповіддю «Вроджена і набута генетична патологія в розвитку раку молочної залози».

Професор Стефано Зурідда

Віце-президент Євразійського товариства по боротьбі із захворюваннями молочної залози (EURAMA). Директор Школи інтегрованої діагностики та хірургії грудей (Італія, Мілан). Лектор, професор Європейської школи онкології (ESO). Відвідав LISOD 24 квітня 2015. Взяв участь у 2-й Українській Мамологічного конференції «Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити ». Виступив з доповіддю «Перспективи боротьби з раком молочної залози і проекти EURAMA».

Професор Офер Меримський

Керівник Національного центру сарком кістки і м'яких тканин медичного центру Сураські (Ізраїль, Тель-Авів). Відвідав LISOD 24 лютого 2012. Взяв участь у конференції «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні сарком». Виступив з доповіддю «Саркома м'яких тканин».

Доктор Сотіріс Ніколопулос

Молекулярний онколог, президент і науковий директор Центру молекулярний аналізів і досліджень (Агрініо, Греція). Відвідав LISOD у грудні 2011 року. Виступив з лекцією на тему «Сучасні можливості молекулярних і генетичних аналізів при лікуванні онкології».

Професор Майкл Шефлан

Президент Середземноморського товариства пластичних хірургів (Тель-Авів, Ізраїль), викладач Вищої школи медицини. Нагороджений за видатний внесок у мистецтво і науку пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії: медаль Джеймса Брауна, премія Раймонда Віллана. Відвідав LISOD 15 грудня 2011 року. Провів майстер-клас  з одномоментного видалення та реконструкції обох молочних залоз пацієнтки. Відвідав LISOD 17 квітня 2014 року. Виступив із доповіддю на Міжнародній науково-практичній конференції «Онкопластична хірургія раку молочної залози». Відвідав LISOD 24 квітня 2015 року. Взяв участь у 2-й Українській мамологічній конференції «Сучасні аспекти лікування раку молочної залози. Що потрібно і чого не потрібно робити ». Виступив із доповідями: «Консервативні мастектомії. Онкологічні аспекти і безпека. Що потрібно і чого не потрібно робити», «Застосування АДМ і сіток при одномоментній реконструкції».

Професор Есат-Махмут Осзахін

Керівник відділення радіоонкології університетського центру Вайдоз (Лозанна, Швейцарія). Відвідав LISOD 21 жовтня 2011 року. Прийняв участь у міжнародній медичній конференції «Актуальні питання лікування пухлин голови та шиї і раку молочних залоз». Виступив з доповідями: «Післяопераційне лікування поширеного-місцево-розповсюдженого раку голови і шиї – сучасні підходи та перспективи», «Нехірургічні методи лікування поширеного-місцево-розповсюдженого раку голови та шиї».

Професор Язід Белкасемі

Керівник відділення радіоонкології університетської клініки Парижа (Париж, Франція). Відвідав LISOD 21 жовтня 2011 року. Прийняв участь у міжнародній медичній конференції «Актуальні питання лікування пухлин голови та шиї і раку молочних залоз». Виступив з доповідями: «Молекулярні типи рака молочної залози, їх вплив на рецидиви захворювання», «Перспективи адаптації променевої терапії, прогноз при раку молочної залози».

Академік НАМН України Юрій Кундієв

Професор, віце-президент Академії медичних наук України,  радник Президії НАН України, член комітету експертів ВООЗ з професійного здоров'я. Відвідав LISOD 21 жовтня 2011 року. Прийняв участь у міжнародній медичній конференції «Актуальні питання лікування пухлин голови та шиї і лікування раку молочних залоз».

Доктор Фелікс Ковнер

Один з провідних онкологів Ізраїлю (Тель-Авів). Керував відділенням радіотерапії медичного центру «Сураскі». Член професійних ізраїльських, американських і європейських асоціацій. Відвідав LISOD 24 жовтня 2010 року. Взяв участь у прес-конференції, присвяченій Міжнародному дню боротьби з раком молочної залози.

Професор Рене-Олів'є Міріманов

Очолює департамент радіаційної онкології університету Lausanne Medical Center (Лозанна, Швейцарія). Відвідав LISOD 2 липня 2010 року. Виступив із доповіддю на міжнародній конференції «Злоякісні утворення головного мозку. Сучасні аспекти лікування».

Академік Віталій Цимбалюк

Заступник директора Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова НАМН України. Відвідав LISOD 2 липня 2010 року. Взяв участь у міжнародній конференції «Злоякісні утворення головного мозку. Сучасні аспекти лікування».

Доктор Світлана Залманова

Керує Інститутом променевої терапії медичного центру «Асута» (Тель-Авів, Ізраїль). Відвідала LISOD 13 березня 2009 року. Взяла участь у науково-практичному семінарі «Онкологія в гінекологічній практиці». Виступила з доповіддю «Про переваги сучасних методів лікування онкологічних захворювань в гінекології»

Дизайнер Айна Гассе

Відомий український дизайнер одягу. Законодавець жіночої моди в Україні. Будинок моди «Aina Gasse» (Київ, Україна). Відвідала LISOD 8 серпня 2008 року. Взяла участь у соціальному проекті по боротьбі з раком шийки матки

Катерина Ющенко

Дружина президента України Віктора Ющенко (2005 – 2010 рр.). Відвідала LISOD 26 березня 2008 року. Взяла участь у роботі круглого столу, на якому обговорювалися можливості якнайшвидшого впровадження і використання останніх світових досягнень в області онкології у вітчизняних медичних закладах

Екс-президент України Віктор Ющенко

Президент України (2005 - 2010 рр.). Відвідав LISOD 4 лютого 2008 року. Візит состоялся в Міжнародний день Боротьба з раком. Для Віктора Ющенка булу проведена Оглядові екскурсія по клініці, представлені провідні спеціалісти LISOD. «Такі медичні центри повінні дива взірцем для Подальшого розвитку вітчізняніх лікувальніх закладів», - сказавши Віктор Ющенко